Anti Aging

Anti-aging; yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasına ve yaşlılık etkilerinin azaltılmasına yardımcı olmayı sağlayan cilt bakımıdır.

Yaşlanan cildin özellikleri şöyle sıralanmaktadır:

  • Yaşlanan ciltte incelme oluşması
  • Kolojenin azalmasıyla birlikte cilt gerginliğini kaybetmesi, kırışıklıklar gözlenmesi
  • Ciltteki nemliliğin azalması ile kuruluk oluşması, yaş ilerledikçe DNA yenilemesi yavaşlaması
  • Pigment hücrelerinin düzensiz çalışması nedeniyle ciltteki renk değişikliklerinin artması

Tüm bunların sonunda ilk kırışıklıklar göz çevresinde başlar ve zamanla tüm vücuda yayılır. Bu etkilerin önüne geçebilmek için kullanılan Anti-aging kremlerine 30’lu yaşlarda başlanmalıdır.

Yaşamın devamı için gerekli olan Ozonun saf zeytinyağı ile birleşmesinden ozon yağı elde ediliyor. Ozon yağı, saf zeytinyağının ağrıyı kesici etkisi ile aktif oksijenin harekete geçirici özelliklerini birleştirerek etki gösteren %100 doğal bir dermokozmetik üründür.

İliona Anti-Aging Ozon Kremi ise uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek toksinlerden arındırır, kolojen miktarda oksijen sağlar. Böylece farklı cilt problemleri (göz çevresi, kırışıklık, sarkmalar, dekolte bölgesi) İLİONA Anti-Aging Ozon Kremi, tek başına tüm beklentilerinizi tamamen doğal içeriğiyle karşılayan bir üründür.

İliona Anti-Aging Ozon kremi yaşlanmaya bağlı tüm cilt problemlerinden etkilidir. Kırışıklıklar (mimik kırışıklıkları, kazayağı, üst dudak, boyun- dekolte kırışıklıkları), sarkmalar (göz kapağı, yanak, boyun sarkmaları), gözaltı morlukları, şişkinlikleri ve torbaları, akne ve siyah noktalar, cildin elastikiyetini yitirmesi, matlaşan ve solgunlaşan cilt, cilt kuruluğu ve buna bağlı olarak deri dökülmesi, cilt kızarıklıkları, yüzde oluşan kılcal damarların giderilmesinde yardımcıdır.

2017-08-01T12:59:37+03:00

Leave A Comment